Од секое дрво кавал не се прави

16 јули, 20110
vesna zmijanac

Фолкерката Весна Змијанац помина низ тешки маки. И сето тоа за “џабе”. Таа пред два месеца подлегнала над хируршки зафат, со цел да и го отстранат салото. Операцијата траела седум часа, а потоа две недели таа не можела да стане од кревет.

Била обмотана со дебели слоеви од завој, и имала силни болки. Цело време до неа било нејзиното момче Жељко Ристовиќ.

И ете сега по два месеци таа се жали дека операцијата не била успешна. Салото си е на исто место, а маките си остануваат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit