Од сите грозни маснотии, Украинките го обожаваат масниот пенис:) Тоа им е во крвта ехеее одамна:)

6 август, 20110
o

Украина го доби својот прв музеј-ресторан на маснотии во градот Лвив. Сите експонати се направени од сало, а посетителите можат да уживаат во мрсната кујна на овој музеј-ресторан.

Најбаран специјалитет на ресторанот е “пенисот на големиот заводник.”

Погледнете неколку фотографии од овој необичен музеј-ресторан:

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit