Одреден датумот за венчавката

28 јуни, 20110
kris_humphries_kim_kardashian

Ким Кардашијан, која неодамна се вери со Крис Хамприс веќе ги продаде правата за објавување на фотографиите од венчавката, а оваа недела потврди дека свадбата ќе се одржи на почетокот на август, но точниот датум сеуште не го отрива.

“Двојката во моментов бара имот во Лос Анџелес, каде ќе се одржи венчавката, всушност мора да пронајдат место на каде што гостите едноставно ќе слетаат со нивните приватно авиони или хилихоптери. Крис сака да има доволно време за подготовка на целото семејство за да можат да уживаат на овој посебен ден”, вели близок пријател.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/