Омилените чевли на Селена Гомез, дело на познатата дизајнерка Tory Burc!

24 октомври, 20110
10

Чевлите на  се многу женствени и со голема доза сексапил. Ништо чудно што слатката Селена Гомез е голем фан на нивните модели.

Дизајнерката Tory Burc е родена 1966 година во Пенсилванија. Таа почнува да работи во областа на модата прво како кореспондент за „Ralph Lauren” во познатото модно списание Harpers Bazaar.

Но во 2004 година таа решава да создаде своја колекција и за кратко време нејзините модели светкавично се распространуваат по целиот свет и се здобиваат со фанови од светот на шоу бизнисот.

Нејзините модели ве прават да се чувствувате убава и впечатлива. Затоа Селена ја користи секоја прилика својата гардероба да ја надополни со овие чевли кои во исто време се и едноставни и многу елегантни. Направени се од природни материјали со висок квалитет. Погледнете ја и новата колекција чевли од  Tory Burc.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş