Опаа… Кели се расоблече непланирано

9 август, 20110
naslovna

Кели Роланд, поранешната членка на “ Destiny’ s Child” имаше настап во Њу Џерси, каде се појави во провокативно издание.

Таа носеше тесни црни панталони и претесен и најеројатно мал, црн кожен градник украсен со синџири.

Токму тој претесен градник направи проблем на нејзиниот настап, па публиката имаше можност да види повеќе од она што Кели го планираше.

Во еден момент градникот се тргна и градите на Кели излегоа. Тоа не и засмета многу, таа се насмеа, си го намести градникот и продолжи да пее.

http://www.youtube.com/watch?v=CPn0Px4uecA&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit