Опааа…”Hastler” има порнич со Ријана?!

26 август, 20110
v215763p0

Портпаролот на списанието и телевизиските медиуми за возрасни, откри дека “Hastler” поседува “домашно видео ” во кои “главни улоги глумат“ Ријана и раперот J Cole.

“Hustler” дојде до сопственост на секс лентата на Ријана и Џ.Кол. Ја гледавме снимката и размислуваме што да правиме со неа, изјави портпаролот на списанието.

Тој не сакаше да открива детали за видео снимката, кој спасанието ги поседува, како и дека незнае дали “Hastler” планира да ја објави.

Раперот  J Cole настапуваше оваа година на концертот на Ријана на турнејата “Loud”, а таа се појави во спотот за неговата песна “Can’t get enough”.

Додека  “Hastler” тврди дека Ријана и Џ.Кол се повеќе од пријатели, пејачката на својот Twitter ги демантираше таквите ленти.

“Тоа е невозможно, таква снимка не постои. Не ви верувам.”, напиша Ријана, што повторно на Twitter потврди и J Cole.

“Трачеви, трачеви… престанете веќе”

Пред две години на Интернет се појави голи слики на Ријана, која пејачката ги снимила со нејзиниот мобилен телефон.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma