Опаааа….уште 1 видео од талентот Оља Црногорац :) снег није..нема теорије..лабудови нису-гарант :)

18 август, 20110
olja

Само еден ден откако Попара ја објави видео снимката на Оља Црногорац како таа изведува стриптиз додека ја снима една пријателка. Видеото го погледнале милиони, а оние попрецизните заприметиле дека на 59 секунда од овој клип на стаклената маса се гледаат две тенки паралелни линии, и веднаш сите заклучиле дека станува збор за кокаин.

Очигледно, некој повеќе обрнал внимание на тоа што има во видеото, отколку на згодната гола Оља.

Но, Оља наводно е позната по тоа дека води здрав живот, се занимава со спорт, не пие и не пуши, така што асоцијациите за кокаин од другиот дел на гледаќите е оценет како злонамерен.

Познатата Оља која овие неколку дена е во центарот на вниманието, се огласила на Твитер со следнава порака: „ Правам сарма и пита со вишни“. Можеби тоа на масата е шеќер во прав, можеби е сода бикарбона или морска сол, брашно…

Подоцна таа оставила уште една порака, но овој пат на социјалната мрежа Фејсбук: „Од ништо во животот не се срамам, немам зошто…сакам да се шегувам со моите пријателки, ако сакам и гола ќе шетам во својот стан! Ако сум ваква или онаква, ве молам свртете ја главата и не ми давајте повеќе медиумски простор и внимание, не го барам тоа…имате толку многу светици кои се тепаат за насловните страни. Пишувајте и мислете што сакате, јас нема да се правдам“.

Сепак, внимавајте на вашите мобилни телефони и чувајте ги. Оља тоа не успеа да го направи.

Еве го линкот, па погледнете повторно и пауза на 59 секунда 🙂 Видеото тука.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit