Опаснa борба: бујни гради V.S. патент :)))

22 декември, 20111
Nicol

На црвениот тепих секогаш некоја убавица ќе го привлече внимание на себе, а сега тоа го направи заводливата Никол Шерцингер, член на жирито во САД на X Factor.

Никол Шерцингер “скокна” во тесен беж фустан, кој по целата своја должина во предниот дел имаше патент.

Фустанот едвај и ги држеше нејзините бујни гради, а неколку пати мораше да го “фати“ патентот, бидејќи почна да се откопчува.

Можете само да ја замислите глетката доколку се откопчаше?!?!? 🙂 🙂 🙂

Преубавата пејачка и девојка на Формула 1 возачот Луис Хамилтон успеа да го привлече вниманието на сите присутни, а ние мора да признаеме дека храброст е да се избере толку “ризичен” фустан за на црвениот тепих. 🙂

 

One comment

  • zdravko koseski

    22 декември, 2011 at 09:08

    prekrasna e

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma