Осмогодишник доби работа од соништата

25 мај, 20110
car-toys

Еден осмогодишник од Британија може да се пофали дека ја доби работата од соништата. Џејмс Чилдс е вработен во една компанија која произведува автомобили за деца, играчки. Неговата работа се состои во тестирање на автомобилите пред да бидат пуштени во продажба.

Џејмс изјавил дека е многу возбуден и дека едвај чека да започне со работата. Се чувствувам како поп ѕвезда, изјавил осум годишниот Џејмс.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma