Откако се разведе им се врати на сите “бивши” по малку

26 јули, 20110
jennifer-lopez-p-diddy

Американските таблоиди веќе ја објавија веста дека Џенифер Лопез е повторно со Пи Диди после 10 години.

Неколку недели откако ја соопшти веста дека го прекинува бракот со Марк Ентони, таа беше поврзана повторно со Бен Афлек, како тој бил со неа во најтешките моменти. Сега пак Џеј Ло била повторно со Пи Диди.

Близок пријател на Пи Диди изјавил дека таа отишла во Њујорк за да се види со него. Тие имале интимна вечера во еден елитен ресторан. Најпрво во приватниот дел влегол раперот, а дваесет минути подоцна и Џеј Ло.

Инаку тие беа во врска две години, од 1999 година до 2001.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit