Откриена е семејната тајна на Ријана

18 април, 20110
rihanna 04

Неодамна во јавноста беше откриена семејната тајна на пејачката од Бардбадос, Ријана. Имено семејството неодамна дозна дека се проширува за уште двајца члена. Таткото на Ријана, Роналд пред бракот со мајката на Ријана имал две деца, така што сега Ријана има и полу брат и полу сестра.

Кенди, полу сестрата на Ријана изјавила дека кога дознала дека Роналд е нејзин татко таа тропнала на неговата врата и од тој момент тие одлично функционираат. Ријана од самиот почеток одлично не прифати, а моите деца се пресреќни што нивната тетка е една од најпознатите пејачки, изјавила Кенди.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi