Ова момче полека, но сигурно ќе го засени Бибер

2 јуни, 20110
Ronan-Park.jpg2_

Иако Џастин Бибер со голема брзина го освои светот, се чини дека набрзо ќе биде тргнат од престолот на тинејџерски ѕвезди. Во реалното шоу “Britain’s Got Talent” се појави 12-годишното момче Ронан Парк, кој освои публика од целиот свет.

Ронан со својата изведба на хитот “Make You Feel My Love”, ги остави без здив судиите и обожавателите.Очигледно е дека ова момче со своите гласовни способности , но и со физичкичката сличност е и повеќе од достоен да го замени Џастин Бибер.

httpv://www.youtube.com/watch?v=OKzvWqX0tKc

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/