Ова се фустаните кои ќе се носат следната сезона!

16 август, 20110
фустани1

Секоја жена во својот плакар има фустани за секакви пригоди и повеќето нормално се избрани по најновите трендови. Можеби ви недостига инспирација?

Има ли подобро место за избор на идеи, кога е станува збор за облеката, од настани на кои ѕвездите се натпреваруваат која ќе изненади повеќе со својот изглед?! Можеби ќе помислите на мдните магазини во кои од сезона во сезона се “сервираат” трендови, но ако сакате да шетате облечени како кловнови – повелете!

За време на доделувањето на награди на Do Something, кој се одржа во Лос Анџелес, многу познати убавици дале се од себе да остават што подобар впечаток. Имаше и од оние со долги гламурозни фустани, во комбинизони и пнаталони, но најголемо внимание привлекоа кратките фустани и тоа во сите варијанти.

Од свечените, па до оние кои може да се искористат и преку ден, зависно од тоа со што ќе ги комбинирате…ние ги избравме оние најинтерените и што е уште поважно – се разликуваат од оние класичните модели.

Ги има во силни бои, асиметрични парчиња, со монистри,ја истакнуваат половината, нозете и деколтето, а заедничко им е тоа што се секси, женствани и во нив е лесно да бидете приметени!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit