Овој Шварци незнае што со себе! Од октомври пак ќе глумел во филмови! :)

25 август, 20110
svarceneger

Поранешниот гувернер на Калифорнија, Арнолд Шварценегер во октомври се враќа на големото платно и тоа со новиот фил „Last Stand“, пренесоа новинските агенции.

Ова ќе биде прва поголема улога  во филм за Шварценегер од 2003 година, кога се појави во третиот дел на Терминатор. Тој имаше улога уште во филмот на Сталоне „Платеници“.

Шварци во мај изјави дека ќе ги одложи плановите да се врати на актерството, бидејќи се разведе од својата сопруга поради откривањето дека тој има вонбрачно дете со куќната помошничка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber