Овошната мода е тотален хит!

6 мај, 20110
Naslovna

Доколку сакате да бидете во тренд, оваа пролет мора да имате барем едно парче од вашата гардероба кое ќе биде украсено со вкусно овошје. Во оваа пролетна колекција која изобилува со овошни дезени може да се пронајде секој оној кој ги сака веселите бои.

Освен парчињата гардероба, може да изберете и некој накит или чанта. Некои од светски познатите брендови за чевли и патики направија посебни линии кои се направени од овошни дезени.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma