Памела повторно изгледа прекрсано со помош на фотошоп

11 јуни, 20110
pamelanaslovna

Актерката и поранешна playboy зајачица, Памела Андерсон е заштитно лице на долната облека “Bonita De Mas”, за што снимаше рекламни фотографии.Од она што претходно го видовме, фотографии на кои таа има целулит и брчки околу очите, јасно е дека овој пат уредниците малку повеќе се занеле во фотошопот.

На новите фотографии таа изгледа одлично, неверојатно за нејзините 43 години. На многу од сликите таа потсетува на Мерлин Монро, особено на онаа со белиот фустан, познатата поза на Мерлин, само што во овој случај кај Памела се гледа секси црвена долна облека.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma