Пари од секс не ми требаат!

1 јули, 20110
176032327

Мажот на е..баљката Маријана, како прав џентлмен, и ги отстапи сите пари заработени од порно сеансите во куќата на Големиот Сват. Него пари од порно дивата не му требаат. Брза и официјално да го расчисти со дотичната и последниот потпис за нивниот развод. Замислете?! Типот имал разбирање за нејзината љубов, но сепак мислел дека има стабилен брак. А што ако “работливата” се изнае..а од љубов према сопствениот маж? А што ако сакала да допринесе со некој еур на нивниот домашен буџет? Како не му е срам!!! Уште сака да ја остави на улица… сама … сосема кревка и уморена!!! А таа? Таа тагува за “фраерот” Немеш, кој ни со детектор мајка му не може да го најде. Парите и биле отепувачка. Епа додека ние го ситавме Ристо Крле, нашата “хероина” студирала.

Шведски порничи со нејзините колешки. Тоа е!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/