Парис Хилтон е трудна

27 јуни, 20110
Paris-Hilton-Cy-Waits

Според тоа како пишуваат американските медиуми, само неколку дена откако раскинала со нејзиниот поранешен дечко, старлетата Парис Хилтон наводно е трудна, таа пред извесно време и се исповедела на својата мајка.

Јас мојот сопруг го запознав кога имав 15 години, а се венчав на 19 години, после една година забременив и родив три прекрасни деца. Со мојт сопруг поминавме 33 прекрасни години, сакав истото да им се случи и на моите деца, изјавила Кети Хилтон.

Сепак напоменала дека нема ништо против поранешниот дечко на Парис. Тој е прекрасен. Го обожувам, моето срце е скршено откако не се заедно, изјавила Кети. Исто така и кажала на Парис дека повеќе време треба да посвети на семејството и блиските пријатели, него да шета по разни забави.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/