Парис Хилтон сака да е сингл

26 јуни, 20110
lcp-ic8Auvpl

Кога станува збор за момчињата Парис Хилтон има чудна политика, некогаш не дозволува да е сама подолго време, некогаш пак сака да е сингл.

Неодамна таа се раздели од своето момче, па се чини дека Парис сака да ја обнови својата стратегија за состаноци со посилниот пол.

За еден магазин таа изјавила дека сака да се фокусира на себе си и да се запознае подобро, да ужива со другарките во Малибу во текот на летото. Никогаш не сум била сингл во мојот живот, ова е прв пат и сакам да се запознаам себе.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/