Пазете МОЧКОВЦИ!!! Ве снимаат камери!

25 јули, 20110
Пазете МОЧКОВЦИ!!! Ве снимаат камери!

Еден налутен маж ја искористил моќта на интернетот за да стави крај на непристојните и пијани мажи и жени кои ја користат неговата улица како ВЦ. Ќе видите колку неговата тактика е ефективна.

На Хари Монк, веќе му здосадило секоја вечер да ги слуша пијаните луѓе како поминуваат кај него по улица и мократ под неговиот прозор, па така тој одлучил да ги снима и снимките да ги постави на YouTube. Тој изјавил дека ова е честа навика на луѓето, откако се отворил бар во близина каде што тој живее, а барот добил и дозвола да работи до доцните часови и да точи алкохол.

Монк кој живее во лондонската област Hoxton, на улицата Old Street, дошол до оваа идеја, откако локалниот совет кажал дека нема пари да го реши овој проблем.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=l6WJaWCTuMs

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=q-k2HXZNW6k

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit