Пи Диди го оперирал рамото: Се чувствувам како некој да ме застрелал во рака!?

18 ноември, 20110
pdiddy_portrait_355

Пи Диди е на домашна нега, и се опоравува по операцијата на рамото. Познатиот рапер изјавил дека се чувствувал добро, но сепак се уште имал големи болки. “Имав операција на рамото. Сега сум дома и се опоравувам. Се чувствувам како некој да ме застрелал во рака, но сепак сум добро. Бог е најдобар”, напишал раперот на својот Твитер профил. Не е познато зошто Пи Диди морал да го оперира рамото.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi