Пипа ќе почне Холивуд кариера?! Ќе статира:)))

13 август, 20110
54342, LONDON, UNITED KINGDOM - Friday April 29, 2011. Maid of Honor Pippa Middleton with brides maids and page boy make the journey by carriage procession to Buckingham Palace following the Royal Wedding of The Duke and Duchess of Cambridge. **NORTH AMERICAN, FRENCH, POLISH AND ITALIAN USE ONLY** Photograph: © Smart Pictures, PacificCoastNews.com **FEE MUST BE AGREED PRIOR TO USAGE** **E-TABLET/IPAD & MOBILE PHONE APP PUBLISHING REQUIRES ADDITIONAL FEES** UK OFFICE:+44 131 557 7760/7761 US OFFICE:1 310 261 9676

ТВ магнатот, и поранешен “Американски идол”, а сегашен “X Фактор” судија, Симон Ковел ги свтел очите кон Пипа Мидлтон. Тој е толку луд за Британката, што сака да ја направи вистинска ѕвезда.
“Не сум ја слушнал како пее, но ако таа рече:” Сакам да бидам ТВ ѕвезда, “Јас веднаш ќе потпишам договор со неа,” “Таа има “X Фактор “. Да успееш да ја засениш својата сестра на нејзината венчавка? Тоа навистина е импресивно “.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit