Pippa Middleton доби понуда од 5 милиони долари за една секс сцена

9 мај, 20110
Pippa-Middleton

Сестрата на Kate Middleton, Pippa Middleton беше вистинска ѕвезда на венчавката на својата сестра. Од тогаш таа е многу често застапена во медиумите. Најново за неа е дека и било понудено од една филмска куќа која се занимава со порно филмови, да снима филм со таква содржина за 5 милиони долари. Но, не и било понудено само на неа. Исто така и на нејзиниот брат James му било понудено вакво нешто, но за еден милион долари.

Иако таа изгледа мирна, сепак и за неа излегоа непримерни фотографии кои го издадоа нејзиното непримерно однесување. Но, моќта на семејтвото беше искористена и сликите веднаш биле повлечени од јавноста.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma