Плетени, шарени, на една прерамка… костими за капење за лето 2011

15 април, 20110
kostimi naslovna

Модните дизајнери напорно работат на своите нови колекции за костими за капење за престојното лето. Варијанти има многу од костими на една прерамка, нежни и романтични, плетени, па се до секси и провокативни модели. Во продолжение ви претставуваме модели од различни дизајнери.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma