По оргии Чарли Шин завршил во болница

27 јануари, 20110
Charlie_Sheen_American_actor

Американскиот актер Чарли Шин завршил во болница по забавата што ја направил во својата куќа со порно актерки. Причината за неговата хоспитализација биле јаките болки во стомакот, потврдил неговиот портпарол, пренесоа странските медиуми. И претходно Шин бил однесен во лекување, кога бил исфрлен од хотелот “Плаза“ во Њујорк. И таму имал оргии со порно актерка, која по забавата завршила заклучена во бања.

Извор: Нетпрес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma