По стапките на мајка и! Ќерката на Цеца почна да пее! :)

22 август, 20110
anastasija-ceca

Ќерката на популарната српска турбо фолк пејачка Цеца, веројатно сака да ги следи стапките на својата мајка.

Анастасија, ја отпеала песната на Оља Карлеуша и видеото го поставила на Youtube, а досега било видено преку 30.000 пати.

Ќерката на Цеца ја отпеала песната “Polje kamilice”, за која напишала дека е една од нејзините омилени песни.

Слушнете и проценете, дали ќе ја достигне славата на својата мајка.

httpv://www.youtube.com/watch?v=oKOG_i4PYSE

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi