Почина Ејми Вајнхаус….

23 јули, 20111
amy-winehouse-8

Ејми Вајнхаус, 27, била пронајдена мртва во нејзиниот стан во Лондон. Информацијата дека пејачката е почината е потврдена и од полицијата!

Таа во неколку наврати се лечеше од зависноста од дрога и алкохол, но тоа заврши неуспешно.

Според информациите кои излегоа во јавноста таа починала во 04:00 часот наутро.

Вајнхаус ја откажа својата европска турнеја веднаш по неуспешниот обид да настапи на концерт во Белград. Од тогаш таа се повлече на рехабилитација, но сепак изгледа не успеала да го преживее и ова предозирање.

One comment

  • Елена

    23 јули, 2011 at 19:13

    Важно Лејди Гага жива е…

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit