Подобрата половина на Роналдо, во провокативно издание

1 август, 20110
irina naslovna

Најпознатата русинка во моментов Ирина Шајк, девојката на најдобриот фудбалер на денешницата Кристоијано Роналдо позираше во провокативно издание. Таа уште еднаш ги покажа заносните облини и големиот талент пред објективот за потребите на GQ магазинот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit