Погледнете ја “прекрасната” Божиќна честитка на семејството Кардашијан!?

20 декември, 20110
kardashian-christmas-card_20112011

Популарната старлета Ким Кардашијан заедно со нејзиното семејство во гламурозен стил и без насмевки на лицата се фотографирале за семејната Божиќна честитка. Бујната Ким на својот Твитер профил објавила слика на целото нејзино семејство.
На фотографијата покрај Ким се наоѓаат нејзините родители, братот Роб и сестрите Кортни и Клое со своите семејства. Старлетата открила дека сесијата била направена од страна на Ник Саглимбени и исто така дека додала и 3D верзија од честитката. “Супер изгледаме на нашата Божиќна честитка искоментирала бујната Ким.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma