Погледнете ја вистинската причина за разводот на Џеј Ло и Марк!

6 август, 20110
sandra echeverria22

Еве ова е девојката заради која се разведуваат Џеј Ло и Марк Ентони.

До сега се кажаа милион причини за нивниот развод. Најпрво беше мајката на Џеј Ло, па нејзините неверства, но никако на ред да стигнат неговите.

Сепак на крајот вистината излезе. Сандра Ешевериа е девојката со која Марк тајно се  гледал, а освен тоа и емоциите проработеле, па сето тоа резултирало со развод од Џенифер.

Сандра Ешевериа инаку е актерка и пејачка, која до сега има неколку заедничи проекти со Марк. Тие имаат и заедничка песна, дуетот ” La fuerza de destino”, за истоимената шпанска серија во која Сандра ја има главната улога.

Тие се запознале пред две години, на снимање на еден видео запис за Марк, а потоа следеле и дуетот у уште неколку заеднички проекти.

По оваа информација, Сандра се прослави и во САД, каде дури почна да се емитува серијата во која таа глуми. Само една информација и славата на Сандра отиде далеку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit