Погледнете каде живееше старлетата Ен Никол Смит

3 август, 20110
10

Четри години по смртта на плејбој зајачицата Ен Никол Смит, нејзината вила во Холивуд се продава за 1.750.000 долари.

Вилата во која Ен го снимаше и своето ријалите шоу има пет спални соби и шест бањи, а се простира на 4.700 метри квадратни.

Луксузниот објект на покојната старлета има и својата сала за вежбање, базен, а од големата тераса има неверојатен панорамски поглед на градот.

Ен Никол Смит во 2007 година беше пронајдена мртва во хотелска соба на Флорида, а почина од голема доза на наркотици.

Само пет месеци пред смртта таа ја роди ќерката Данијелин, за која се грижи нејзиниот татко, познатиот фотограф Лери Биркхед. Медиумите покренаа низа претпоставки дека токму приходите од продажбата на вилата ќе бида наменети за нејзината ќерка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit