Полицијата бркала гола жена во автомобил! :)

28 октомври, 20110
108578

Една гола пијана жена ја кренала на нозе цела полиција во Охајо.

Полицијата од Бејнбриџ, ја уапсила Ерин Б. Холдсворд (28) по една неверојатна потера, која личела на филмска сцена.

Пијаната жена возела 180 километри на час, кога ја забележале полицијаците и тргнале по неа.

Меѓутоа, таа одбивала да застане, па полицајците биле приморани да стават пречки по патот кој таа беснеела, за да може конечно да го запре возилото.

Кога девојката излегла од автомобилот, имала само на себе само танга гаќи и патики.

Против девојката веднаш било покренато обвинение.

httpv://www.youtube.com/watch?v=kXacJUM61zc

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma