Понекогаш мислам дека изгледам како позадина на автобус

28 јуни, 20110
helen-mirren

Хелен Мирен откила дека само три пати во својот живот посетила нудистичка плажа. Иако таму се чувствува многу удобно, не сака да се покаже во такво издание. “Тоа е многу природно искуство, веднаш го сменив мислењето за голотијата и сексуалноста”, вели актерката.

Иако се разголила во неколку филмови, сепак изјавува: “Не сум самоуверена кога е во прашање мојот изглед. Понекогаш мислам дека изгледам како позадина на автобус. Немам совршено тело, моето тело е прилично катастрофално.Да бидеме искрени.“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit