Попара предлози за како да изгледате на матурската вечер – прв дел

4 мај, 20110
hannahs-27605

Се ближат матурските вечери, а поголемиот дел од женската популација на матурантки веќе почнуваат да размислуваат за својот изглед по повод оваа прослава. Попара овој месец ќе ви нуди предлози за тоа како да изгледате и да блеснете во потполн сјај. Во трент се интензивни бои, нежни и женствени, лелеави фустанчиња. Дискретна шминка и фризура со што би го задржиле младешкиот изглед. Се надеваме дека ќе ви помогнеме во изборот на фустан, чевли, фризура, шминка и други додатоци.

Предлози за фустани

 

Предлози за чевли

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi