Порничот на Северина наместо временска прогноза!

6 август, 20110
severina

Во Макараска, наместо временска прогноза на некоја локална станица, се емитувал порничот на Северина, сé до утринските часови!

Додека Северина ужива во нејзината блажена состојба, хрватските и странските туристи уживаат во нејзиниот познат порно клип, кој беше снимен пред неколку години со херцеговскиот тајкун Милан Лучиќ!

Градоначалникот на овој приморски град изјавил дека хакерите кои ја организирале оваа “специјална програма” се попаметни од локалната власт!

Пробале да го заштитат системот, но овие момчиња се очигледно попаметни од нив и сите заштити ги пробиваат. На крај, не им преостанува ништо друго туку да го исклучат интернетот на ТВ станицата.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit