Последниот настап на Еми Вајнхаус

24 јули, 20111
Amy Winehouse's wax work unveiled

Ова е видеото на кое го има последниот настап на Еми Вајнхаус. Ова беше последното нејзино претставување на сцена. Тоа беше само пред три дена. Таа ја отпеа песната “ Mama Said” на iTunes Festival во Северен Лондон.

http://www.youtube.com/watch?v=JQd8rAyweI8

One comment

  • zarko

    24 јули, 2011 at 15:13

    ona voopsto ne pee na snimkava , samo igra !

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit