Познат модел од САД, успеал да зарази со Сида позната мекедонска пејачка на народни песни.

17 мај, 20112
Men__003622_

Како што дознава Попара, позната македонска пејачка на народна музика, се заразила со сида на едно од многубројните патувања во странство.
Гласини кружат дека дотичната пејачка Сидата ја добила од познат модел (Афроамериканец) додека престојувала во САД…
Зарем кампањите за заштита при секс, не допираат до нашите познати ѕвезди?

2 comments

 • mali

  27 јули, 2012 at 08:50

  Sakala da go pocuvstvuva ubavo 😛

  Reply

 • mene

  18 мај, 2011 at 09:29

  Kazete koja e da ne se zaebe nekoj nas 🙂

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi