Познати, а фатени на дело. Навистина безобразно!!! Belen Rodriguez

7 ноември, 20110
spl162935_001

Марија Белен Родригез е родена на 20 септември 1984 година. Таа е аргентински модел, телевизиска личност и актерка која живее и работи во Италија. Таа е позната под името на Белен Родригез и има презентирано во многу телевизиски емисии.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi