Познати, а фатени на дело! Навистина безобразно!!! Carolyn Murphy

23 декември, 20110
cmcm

Carolyn Murphy родена на 11 август 1973 година на Флорида. Кариерата ја започна на само 16 години како модел. Подоцна откако се преселила во Њујорк почнала да работи за сите познати дизајнери, да се појавува на насловни страници и да снима камањи и реклами.

Нејзиното секси домашно видео кое се појави во јавноста излезе во 1999 година, а било снимано со нејзиниот сопруг Џејк за време на нивниот меден месец на Барбадос.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma