Познати, а фатени на дело. Навистина безобразно!!! Maricar Reyes

1 ноември, 20110
MaricarReyesMetroInterviewpage1

Марикар Рејес  е  родена во Кагајан де Оро Сити, Филипини. Таа е позната филипинска актерка и модел. Марикар глумела во многу телевизиски реклами кои се емитувале на Филипините и во Југоисточна Азија, и тоа за многу познати брендови како: Coca-Cola, Globe Telecom, Sunsilk, Pond’s Whitening, Modess, Nescafe, KFC,Pantene ProV Conditioner, и Contractubex. И нормално глумела во своето секси клипче…:)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş