Бред Пит мора да престане да пуши:))) Добил забрана од своите ќерки:)

1 ноември, 20110
brad-pitt-smoking04

Бред Пит престана со пушењето откако децата го фатиле на дело. Всушност, Бред уживал во цигарите во нивниот изнајмен стан во Будимпешта, и притоа бил фатен од страна на ќерките Захара и Шилох. “Тие го следеле надвор и го фатиле како пуши. Тие не можеле да поверуваат, бидејќи нивниот татко отсекогаш им велел дека пушењето е штетно за здравјето”, изјавил анонимен извор. Актерот, чувствувајќи вина, бил принуден да ги откаже цигарите. Во последните неколку недели, се обидувал на секој можен начин што побргу да прекине, од хипноза до фластери, па и бонбони. Познато е дека Пит е страствен пушач, а заедно со поранешната сопруга Џенифер Анистон често уживале во марихуаната.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi