Познати, а фатени на дело. Навистина безобразно!!! Roxana Diaz

3 ноември, 20110
0

Роксана Дијаз Бургос е родена на 20 февруари 1972 година во Каракас, Венецуела. Таа е позната телевизиска актерка. Роксана има учествувано на мис Венецуела во 1992 година и има работено во безброј домашни серии и филмови.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş