Предлог за чанти: Комотно и стилски со чанти од крзно

6 ноември, 20110
bagg

Доколку сакате крзно на себе но во мали дози, оваа сезона е ваша, тренд се крзнените чанти.

Може да се комбинираат на неколку начини

Спојте ги со кожни пантолони, чизми и комотен џемпери за кул дневен изглед.

Додека вечерта е резервирана за мини фустанче или свилени пантолони комбинирани со плетен горен дел, со што ке постигнете луксузен изглед. Што има поубаво од тоа да се чувствувате комотно а да изгледата убаво?  Предлог од  нашите топ 10 предлози за вас.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş