Принц ја замоли Ким да се симне од сцената

9 февруари, 20110
prince

Во понеделникот легендарниот Принц, 52, направи концерт во “Madison Square Garden”, Њујорк. Тој на сцената ја покани Ким Кардашијан да му се придружи во изведбата на една песна. Таа најпрво одбила да се качи на сцена, но Принц бил упорен, па кога ја повикал по втор пат Ким се качила. Но, кога ја замолил да играат заедно таа одбила, па тој ја замолил да се симне од сцената.

Веднаш по тоа, Ким на својот профил на твитер напишала дека била многу возбудена што Принц ја повикал на сцена, и дека од возбуда била вкочанета.

http://www.youtube.com/watch?v=-72R9JZejxU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi