Принцот Хари проговоре за односот со Пипа

27 јуни, 20110
harinaslovna

По многу шпекулации принцот Хари конечно проговоре за односот со Пипа. Хари со сигурност ја демантираше наводната врска со Пипа. На концертот на групата The Killers во лондонскиот Hyde Park, Хари се појавил со своите братучетки и решил на новинарите да им ја каже вистината за неговиот љубовен живот.

Не се гледам со никого, па ни со Пипа. Јас сум сто проценти слободен човек. Премногу работам во последно време, па гледањето телевизија и гледањето со некој друг ми е последно на листата, изјавил Хари.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit