Проституција во училиштата

17 јануари, 20110
Lonely_Girl_27207

Во Данди, во едно училиште откриено е дека 13 годишна девојка има секс со три постари момчиња од училиштето во замена за една цигара. Родителите на девојката ја виделе снимката и во шок се од она што се случува. Директорката на училиштето се бори да помогне во истрагата која е почната и сака да помогне сето ова да заврши без трауматични последици за девојката. За неа веќе пишуваат секакви негативни коментари на профилите на Facebook I Twitter. Сето тоа негативно се одразува на девојката, и така неможе да и помогнеме да се врати во животот со морални вредности, изјавила директорката.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma