Рајан Рејнолдс тешко се опоравува по разводот со Скарлет

27 мај, 20110
ryan-reynolds-8

Кон крајот на минатата година се разведоа Рајан Рејнолдс и Скарлет Јохансон. Иако актреите не сакаа да зборуваат за разводот, причините заради кои дошло до тоа, сега конечно Рајан реши да каже нешто околу тоа.

Тој изјавил дека новинарите не биле добредојдени во неговиот брак, како и во неговиот развод. Се пишуваше сè и сешто, за некакви скандали, лаги кои никогаш не се случиле, и тоа многу ме вознемири.

Јас сеуште не ја поминав кризата која ми ја донесе разводот. Но, станувам се пооптимистичен. Верувам дека ќе помине и оваа фаза. Не верувам дека повторно ќе се женам, но никогаш не се знае, изјавил Рајан.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/