Реално шоу со Тамара Еклстон!!! Е ова ќе биде “дно” на векот:)))

6 ноември, 20110
Tamara_Ecclestone_ecclestone20100428thebackupplanukpremiere2122999lo

Во првата сцена од нејзинoто реално шоу Тамара кажува вулгарности, бидејќи и се скршил ноктот, а потоа панично повикала дерматолог, бидејќи и излегла акна на лицето.
“Луѓето мислат дека сум размазена, глупава и празна” се пожалила, Тамара Еклстоун (27) во реално шоу “‘Billion $$$ Girl’.
Во првата сцена, пцуе, бидејќи и се скршил нокт. Потоа вика дерматолог, зошто и излегла акна на лицето. Во истата епизода, Тамара патува заедно со нејзиното момче Омар и сестра и Петра во Кан со авион кој го изнајмиле за приближно 12,000 евра. Во клубот се расплакала бидејќи го видела нејзиното момче како разговара со неговата поранешна девојка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş