Ријана и СЕ е можно!!!

4 јули, 20110
ријана 18

Ријана ни го покажува своето Rockin ‘тело во златни бикини.

Ријана носи метални бикини за време на Rock во Рио Мадрид фестивал на 5 јуни 2010 година,во Арганда дел Реј, Шпанија.

Madison Square Garden, на12 август 2010 година во Њујорк

Ријана со откачен стајлинг, во 2010 на “Американските музички награди” на 21 ноември 2010 година во Лос Анџелес, Калифорнија.

Ријана изведува сензација на петтите по ред на Conde Nast Media Group’s Fifth Annual Fashion Rocks,  на 5 септември 2008 година во Њујорк.

Ријана се завитка во синџирите на љубовта, на Американските музички награди на 23 Ноември 2008 во Лос Анџелес, Калифорнија.

Ријана за време на 50-годишнината на Греми наградите, на 10 февруари 2008 година во Лос Анџелес, Калифорнија.

Ријана на MTV Video Music Awards на 7 септември 2008 година во Лос Анџелес, Калифорнија.

Ријана провокативно издание, по прекинот со тогашниот дечко Крис Браун на Jingle Ball Z100 е на 12 декември 2008 во Њујорк.

Ријана го покриена со ленти се појави на сцената во 2009, на Американските музички награди на 22 ноември 2009 година во Лос Анџелес, Калифорнија.

Ријана ја освои сцената,  10 декември 2009 година во Оберхаузен, Германија.

Повторно во стилот на Ријана, 4 февруари 2010 година во Мајами Бич, Флорида.

Ријана во интересно издание, 11 февруари 2010 во Сеул, Јужна Кореја.

Интересен настап на 27 март, 2010 година во Лос Анџелес, Калифорнија.

MTV Video Music Awards на 12 септември 2010 година во Лос Анџелес, Калифорнија.

Europe Music Awards на 7 ноември 2010 година во Мадрид, Шпанија.

Видео “Rehab”, Ријана и Џастин Тимберлејк

Видео “Hard”, Ријана е дефинитивно најжешката дама со потпетици!

Видео “Only Girl in the World”

Видео “Disturbia”. Кога видеото ја фокусира на темната страна на ментална болест не може да изгледа секси, на прв поглед, но Ријана успешно го иработи и овој проект

 

 

 

 

 

 

Видео “Rock Star”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit