Ријана на насловната на Ролинг Стоун

29 март, 20110
rihanna-chanced

Ријана е следната која ќе ја краси наслованата на магазинот Ролинг Стоун. Таа се фотографираше во тесна бела маичка и остатоци од металик фармерки кои откриваат голем дел од нејзиното тело.

Иако нејзината музичка кариера не оди во нагорна линија, сепак таа изгледа гордо и секси како и секогаш. Заради слабата продажба на картите многу нејзини концерти се откажани.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi